Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Godfire: Rise of Prometheus

Platige Image S.A. i Vivid Games S.A. upubliczniły trailer gry „Godfire: Rise of Prometheus”. Ujawniono też datę premiery gry – 19 czerwca 2014.

Godfire to gra typu action-adventure osadzona w realiach starożytnej Grecji i przeznaczona na urządzenia mobilne. Rozgrywka koncentruje się na tytułowym Prometeuszu, który wykradłszy Boską Iskrę by przekazać ją ludzkości, musi walczyć o przetrwanie w mitologicznym świecie, gdzie wierzenia mieszają się z technologią, a hordy przeciwników i stworów wprost z greckich mitów czają się na każdym kroku.

Do tej pory Platige Image znane było głównie z produkcji animacji, cinematików i efektów specjalnych. Tym razem, firma postanowiła sprawdzić się na nowym polu i zdecydowała się zostać współtwórcą „Godfire”.

Zaprojektowaliśmy starożytną Grecję od nowa. Postanowiliśmy odświeżyć delikatnie jej antyczny wizerunek dodając własne, plastyczne treści – mówi Jakub Jabłoński, Art Director projektu.

Więcej informacji na www.godfiregame.com

[tentblogger-vimeo 97916079]

Wstecz