Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

ANOTHER DAY OF LIFE

26/10/2012

W dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej znajdziecie wywiad z Damianem Nenowem, reżyserem produkowanego przez nas filmu “Another Day of Life” na podstawie książki Ryszarda Kapuścińskiego.

 

CATZILLA TRAILER

25/10/2012

Prezentujemy CATZILLA Trailer. To projekt inny, niż wszystkie nasze dotychczasowe produkcje.

CATZILLA, nowy polski benchmark, oprogramowanie sprawdzające możliwości wydajnościowe komputera, dostępne będzie do pobrania w listopadzie 2012 r. na stronie www.allbenchmark.com

[tentblogger-vimeo 51137528]

 

FABRYKA ALPEN GOLD

19/10/2012

Wyprodukowany całkowicie w technice 3D spot dla marki Alpen Gold. Autorem scenariusza jest team kreatywny – Dominik Przerwa i Marcin Nowakowski – z Agencji Ogilvy, za reżyserię odpowiada Sebastian Pańczyk a za nadzór 3D Kamil Dąbkowski.  Producentką z Redworks była Aleksandra Główczyńska, a po stronie Platige Image Kasia Chodak.

[tentblogger-vimeo 50070214]

 

Platige Image we współpracy z agencją Publicis kontynuuje opowieść o Sercu i Rozumie promujących markę Orange.

Oba spoty wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Prowadzącym projekty był Marcin Filipek, a producentką Justyna Supernak.

Za kreację odpowiada team kreatywny – Jolanta Kieliszczyk-Gorczyńska i Michał Łągiewka.

[tentblogger-youtube C3TorAAL7Fc]
[tentblogger-youtube LIXrSIC583g]