Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

TYSKIE KLASYCZNE

20/11/2012

Agencja McCann z klasą prezentuje klasykę piwa Tyskie, powstającego tylko z trzech składników i wedle tradycyjnej receptury. Stary Browar umieścił w butelce team kreatywny Izabela Przepiórska-Kotlińska i Łukasz Kotliński we współpracy z Iwoną Kluszczyńską, o niesamowicie realistyczny efekt końcowy zatroszczył się Kamil Dąbkowski, supervisor 3D. Po stronie Kompanii Piwowarskiej projekt koordynował Tycjan Lewandowski, za produkcję odpowiadali  Bartek Buttitta z Agencji McCann, Kuba Ranik z domu produkcyjnego OTO i Justyna Supernak z Platige Image.

Reżyserem fimu jest team Wolfberg a autorem zdjęć Wit Dąbal.

[tentblogger-vimeo 53144220]

 

Prezentujemy dwa filmy z najnowszej kampanii piwa Książęce “Czerwony Lager” i “Złote Pszeniczne”. Za koncepcję reklam odpowiada Agencja Havas Warsaw.

Szczególnie polecamy animowane fragmenty, które dzięki kreacji – Magdzie Korzyńskiej i Tomkowi Nowakowi – i wyczuciu prowadzącego 3D (Marcin Filipek) w malowniczy i baśniowy sposób oddają wizje Księcia.

Reżyserem spotów jest Nicolas Salis, autorem zdjęć Emmanuel Soyer. Produkcją po stronie Havas Warsaw zajmowała się Kasia Lachowicz, studia Oto Kuba Ranik, a w Platige Image Marta Herbst.

[tentblogger-vimeo 52915644]
[tentblogger-vimeo 52004678]
 

Intro do gry “Wiedźmin 2: Zabójcy Królów” znalazło się w trójce animacji nagrodzonych złotą statuetką w kategorii produkcja i postprodukcja filmowa na festiwalu reklamowym London International Awards.
To kolejna po Golden Trailer Awards, prestiżowa nagroda dla wspólnej produkcji Platige Image i CD Projekt RED.