Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

W środę, 29 lutego podczas uroczystej gali w Brukseli odbędzie się prezentacja polskiego projektu astronomicznego „Solaris”. Uświetni ona galę pięciolecia Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych, która wyłoniła polskie przedsięwzięcie naukowe na obchody swojego jubileuszu z ponad dwóch tysięcy europejskich projektów wspartych przez ERC. Specjalnie na tą okazję Platige Image przygotowało interaktywny pokaz, podczas którego praca toruńskich astronomów zostanie przedstawiona w innowacyjny sposób.

Więcej informacji: community.

 

Platige Image, nawiązało współpracę z katarską agencją rządową organizującą narodowy dzień Kataru. Zostało wybrane spośród kilku wiodących studiów z całego świata do realizacji czołówki i wideoklipu w ramach kampanii „Dream 2030”. Zrealizowany projekt to wstęp do długoterminowej współpracy.

Platige Image zostało wybrane przez przedstawicieli katarskiego rządu do współpracy przy produkcji animacji promującej „Dream 2030” – kampanię społeczną skierowaną przede wszystkim do dzieci. Platige został wybrany spośród kilku wiodących studiów postprodukcyjnych z całego świata. Organizowana przy okazji święta narodowego Kataru akcja społeczna, ma na celu promowanie wśród najmłodszych Katarczyków lojalności, solidarności i jedności – wartości ważnych dla rozwoju tego stosunkowo młodego narodu, motywowania ich do ciężkiej pracy oraz twórczego myślenia. Autorzy projektu podchodzą do niej bardzo długoterminowo, jest ona zaplanowana na kolejne 19 lat.

Więcej informacji na serwisie community.

[tentblogger-vimeo 34785165]

 

SIMMONS

17/02/2012

Przedstawiamy spot Simmons. Made for sleep.
Za koncepcję spotu odpowiada agencja The Secret Little Agency. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Interrogate. Całość postprodukcji wykonana została w Platige Image. Ze strony PI nadzór techniczny sprawował Marcin Waśko, a za produkcję odpowiada Olga Kotas.

Reklamę wyreżyserował Timo Schaedel, niezwykle ceniony za umiejętne łączenie realistycznej animacji i zdjeć. Jego prace zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach m.in. Cannes Lions czy ADC Awards.

[tentblogger-vimeo 30695871]

 

Jarosław Sawko i Piotr Sikora, założyciele i szefowie Platige Image zwyciężyli w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie, organizowanego przez branżowy magazyn Brief.

Po raz kolejny magazyn Brief opublikował ranking 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. W rankingu wyróżniane są osoby, które prowadzą biznes w różnych obszarach i na różną skalę, jednak wszystkich łączy kreatywne podejście do prowadzonej działalności. W tym roku redakcja magazynu przyznała pierwsze miejsce  Jarosławowi Sawko i Piotrowi Sikorze.

„Wyróżnienie w rankingu jest dla nas nagrodą za konsekwentnie realizowaną strategię. Cieszymy się, że nasze podejście do biznesu zostało zauważone. W kolejnych latach zamierzamy nadal zaskakiwać rynek innowacyjnymi i kreatywnymi rozwiązaniami realizowanymi na światowym poziomie” – mówi Piotr Sikora, wiceprezes Zarządu Platige S.A.

 

SPOTY ORANGE

05/02/2012

Z przyjemnością przedstawiamy nowy odcinek z cyklu Kraina Orange. Film Bogactwo ofert skupia sie na prezentacji bohaterów Krainy, symbolizujących cały wachlarz ofert w Orange na kartę, których widzowie mogli już poznać jako bohaterów kolejnych epizodów, w pierwszym roku jako mieszkańców Krainy, natomiast w drugim roku kampanii eksplorując wraz z nimi kosmos.

Reżyserię filmów wykonał Paweł Borowski, z którym współpracowaliśmy przy kampanii od samego poczatku i w jej ramach stworzyliśmy wspólnie animacje do 20 epizodów, wzbudzając uznanie w branży animacji. Film otwierający serię – Minuty, nad którym nadzór nad animacja sprawował Marcin Filipek a kompozycję wykonał Michał Skrzypiec,  zdobył dla nas złoto w kategorii Warsztat Film/Radio za efekty specjalne, KTR 2010.  Pegaz z kompozycją Rafała Sadowego i nadzorem nad animacja Grzegorza Kukusia został zaproszony do konkursu o nagrodę główną, Siggraph Asia 2010. Natomiast w podsumowaniu roku 2011, w ktorym nieprzerwanie nadzór artystyczny sprawował Rafał Kidziński, a kompozycje masterował Rafał Sadowy, filmRybacy znalazł się w prestiżowym gronie animacji wyselekcjonowanych do grudniowego wydania DVD, Stash Issue 87.

Agata Socha odpowiada za produkcję kampanii ze strony Platige Image.

Więcej informacji: community. 

Reel 2011

01/02/2012

Mamy przyjemność zaprezentować nasze najnowsze reele: reklamowy, efektów specjalnych oraz stylizowanych animacji. Pokazują one różnorodność projektów, nad którymi pracowaliśmy w minionym roku.

Reel reklamowy 2011

[tentblogger-vimeo 31864560]

Reel efektów specjalnych 2011

[tentblogger-vimeo 19436420]

Reel stylizowanych animacji 2011

[tentblogger-vimeo 29027716]