Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Prezentujemy nową reklamę Telekomunikacji Polskiej, która powstała w ramach kampanii “Serce i Rozum”. Za kreację odpowiada agencja Publicis, produkcją zajął się dom produkcyjny Film It, natomiast Platige Image wykonało prace postprodukcyjne. Reklamę wyreżyserował Sebastian Pańczyk.

“Dużym wyzwaniem dla ekipy pracującej przy powstawaniu spotu było stworzenie dwudziestu siedmiu śpiewających owiec. W każdej z nich trzeba było wymienić głowę i zastąpić animowanym cyfrowo modelem. Również cały wirtualny krajobraz (góry, łąki, chmury) zostały wykreowane w Platige Image. Ponadto musieliśmy symulować ruch fragmentów ubrań i włosów pod wpływem wiatru, tak by uwiarygodnić ich wygląd. Powstało kilka setupów futra, po to by jak najlepiej odwzorować owcze futro w różnych ujęciach i w różej skali” mówi Marcin Filipek (CG supervisor).

Producentką reklamy ze strony Platige Image była Justyna Supernak.

[tentblogger-vimeo 38494564]

 

Mamy przyjemność przedstawić kolejną reklamę z serii Serce i Rozumstworzoną na zlecenie TP S.A.. Platige Image wykonało wszystkie prace postprodukcyjne do spotu. Reżyserią zajął się Sebastian Pańczyk, twórca kilku poprzednich reklam z serii. Od strony technicznej produkcję nadzorował Rafał Kidziński.

[tentblogger-vimeo 36136511]

 

Prezentujemy najnowszą reklamę płatków Kellogg’s, wykonaną na zlecenie Rokkit. Film powstał we współpracy z agencją Leo Burnett London.

To już trzeci spot z serii, nad którym Platige Image miało przyjemność pracować. Reżyserem filmu jest Tomek Bagiński, natomiast Grzegorz Kukuś był CG supervisorem. Kompozycję do spotu wykonał Michał Skrzypiec. Ze strony Platige Image producentką była Agata Socha.

[tentblogger-vimeo 36553367]