Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Kolejna odsłona kampanii dla marki Kellogg’s, stworzona we współpracy z agencją Leo Burnett/ London i domem produkcyjnym Stink.

Reżyserii ponownie podjął się Tomek Bagiński, producentką była Agata Socha a projekt prowadził Stanisław Marek.

[tentblogger-vimeo 45835584]

 

ŻUBR KAWKA

08/07/2012

Prezentujemy najnowszy spot dla kampanii reklamowej piwa Żubr, który przygotował zespół pod wodzą Kuby Knapika. Już wkrótce ukaże się także making of.

Spot powstał we współpracy z agencją Paralotna i domem produkcyjnym Papaya Films. Za reżyserię odpowiadał Sebastian Pańczyk.

[tentblogger-vimeo 45319311]