Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

DZIENNA GADKA

26/08/2012

Kulkowy świat w nieco innej niż zwykle odsłonie nadal zachwyca swoją plastyką za którą odpowiada Mateusz Goll i Natalia Dudek z Agencji Leo Burnett. Reżyserem był Paweł Borowski, całość powstała w Platige Image pod wodzą prowadzącego Kamila Pohla.

[tentblogger-youtube qgIuHEbyqSw]

 

ANIMAGO AWARDS 2012

20/08/2012

Intro do gry “Wiedźmin 2: Zabójcy Królów” otrzymało nominacje do Animago Awards 2012 w kategorii Postprodukcja roku.

Więcej informacji.

 

JARBAS AGNELLI

11/08/2012

Nawiązaliśmy stałą współpracę z brazylijskim reżyserem Jarbasem Agnelli. Wielu osobom śledzącym Cannes Lions może być dobrze znany – zarówno jako reżyser, jak i dyrektor kreatywny.

W Jego ręce wielokrotnie trafiały Canneńskie Lwy Reklamowe, na naszej stronie głównej prezentujemy kilka ostatnich jego projektów, tutaj „Bird on the Wire”.

[tentblogger-vimeo 6428069]

 

Platige Image dla Sił Powietrznych z okazji Święta Polskiego Lotnictwa.

Zapraszamy do obejrzenia!

[tentblogger-vimeo 47649212]