Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Minister Kultury, Sztuki i Dziedzictwa Państwa Katar Dr Hamad Bin Abdulaziz Al-Kuwari odwiedził nasze studio. Spotkanie odbyło się w ramach oficjalnej wizyty Ministra, który do Polski przyjechał na zaproszenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, Bogdana Zdrojewskiego.
Od 2010 roku realizujemy projekty na zlecenie katarskich instytucji rządowych, w ramach wsparcia strategii gospodarczego rozwoju kraju – „Dream 2030”. Wiceprezes Platige Image Jarosław Sawko oraz zespół artystyczny naszego studia zaprezentował Ministrowi Al-Kuwariemu i pozostałym członkom delegacji wybrane produkcje, w tym film „Hero and The Message” stworzony na obchody Dnia Narodowego Kataru w 2012 roku. Podczas spotkania przedstawione zostały również produkcje Platige związane z polską historią i sztuką, m.in. stereoskopowa interpretacja obrazu Jana Matejki „Bitwa pod Grunwaldem” i „Animowana historia Polski”.
Wizyta miała miejsce 26 października.

Na zdjęciu od lewej:
1. Urszula Ślązak – Dyrektor Departamentu Współpracy z Zagranicą MKiDN
2. Jacek Pilachowski – Client Service Director PLATIGE IMAGE S.A.
3. Krzysztof Noworyta – Creative Supervisor PLATIGE IMAGE S.A.
4. Jan Pomierny – New Business Development PLATIGE IMAGE S.A.
5. Jarosław Sawko – Wiceprezes PLATIGE IMAGE S.A.
6. Dr. Hamad Bin Abdulaziz Al-Kuwari – Minister Kultury, Sztuki i Dziedzictwa Państwa Katar
7. Jacek Olbrycht – Dyrektor Generalny MKiDN
8. Hadi Nasser M.K. Al-Hajri – Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Państwa Kataru w Rzeczypospolitej Polskiej, Republice Łotwy oraz Republice Estonii

Informacja na stronach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego TUTAJ

 

16 października w Światowy Dzień Żywności premierę miały dwa spoty, które Platige Image stworzyło dla kampanii Zero Hunger Challenge prowadzonej przez Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Spot Głód jest potworem został wyreżyserowany przez Marcina Filipka, natomiast za reżyserię Głód jest tyranem odpowiada Damian Nenow. Filmy ukazują personifikacje głodu. Raz jest on dyktatorem, przeciw któremu wszyscy powinni się zjednoczyć i którego należy obalić. Innym razem jest to potwór ze znanych każdemu bajek, straszniejszy jednak od nich, gdyż prawdziwy.

Hollywoodzkie aktorki Dakota (Zmierzch, Wojna światów) i Elle Fanning (Super 8) wsparły kampanię użyczając swoich głosów w narracji obu spotów.

Kampania Zero Hunger Challenge zapoczątkowana została przez Sekretarza Generalnego ONZ Ban Ki-moon na szczycie Rio+20 w czerwcu 2012 roku.
[tentblogger-vimeo 76688790]
[tentblogger-vimeo 76692708]