Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

CHWAŁA BOHATEROM W KAMPANII LECHA

Prezentujemy reklamy z najnowszej kampanii piwa Lech “Chwała bohaterom”. Spoty powstały we współpracy z agencją McCann Erickson. Platige Image jest odpowiedzialne za montaż, grading i online. W “Lech. Nowa butelka” stworzyliśmy również model butelki.

Spot wyreżyserował Michael Sewandono, a za zdjęcia odpowiada Martijn van Broekhuizen. Ze strony Platige Image spoty wyprodukowała Marta Herbst.

“Montaż filmów był niezwykle ciekawy, ale równocześnie bardzo wymagający. Dostaliśmy dużo materiału z przepięknymi zdjęciami, a całość trzeba było zmontować w taki sposób, by w krótkim spocie zawrzeć wszystkie emocje bijące z każdej sceny. Ogrom materiału pozwalał montować go na wiele różnych sposobów, a my musieliśmy znaleźć ten najlepszy, który w pełni prezentowałby lekkość, świeżość i piękno opowiadanych historii” mówi Magda Mikołajczyk, montażystka.

[tentblogger-vimeo 40253762]

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy