Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

INTRO WIEDŹMIN 2

W dniu 26 stycznia podczas konferencji prasowej firma CD Projekt Red S.A. ogłosiła oficjalną datę premiery Wiedźmina 2: Zabójcy Królów w wersji na platformę Xbox 360. Premiera gry odbędzie sie 17 kwietnia tego roku.

Jednocześnie tego wieczoru odbyła się polska premiera Intro w reżyserii Tomasza Bagińskiego zrealizowanego w studiu Platige Image.

Film wprowadzający w świat gry, specjalnie dedykowany tej wersji konsolowej, to kolejna wspólna realizacja promująca cykl gier z serii Wiedźmin. Film jest dostępny do obejrzenia w Internecie na stronie www.gametrailers.com.

“Pierwszą, szkicową wersję scenariusza otrzymaliśmy od CDPR  już kilka lat temu, zaraz po premierze pierwszego „Wiedźmina”. To była wersja „soft”, stanowiąca punkt  wyjścia do dalszej pracy. Pomimo, wprowadzenia sporej ilości zmian, projekt niestety trafił do lodówki na prawie dwa lata, do czasu realizacji „Wiedźmina 2 ”w wersji na Xbox.

Okazało się, że te dwa lata obu stronom pomogły złapać dystans i kiedy ponownie  usiedliśmy do scenariusza, błyskawicznie udało się napisać nową, lepszą  i bogatszą wersję. Pozostał statek i główni bohaterowie. Cała reszta uległa zmianom. Wystarczy napisać, że w oryginalnym pomyśle zamach odbywał się przy pomocy gniazda szerszeni, a statek miał być ogarnięty chaosem z powodu biegających wszędzie i opędzających się rękami ludzi. Wyglądałoby to pewnie jak stado szaleńców porażonych prądem.  Cóż… „taniec” wyleciał, chaos został a my dosypaliśmy sporo sterydów. Pomogło.” – mówi Tomek Bagiński.

“To był  jeden z najbardziej wymagających projektów w historii naszego studia. Scenariusz ustawił nam poprzeczkę bardzo wysoko. Zakładał wyjątkowo dużą jak na krótki film ilość pierwszoplanowych, detalizowanych  postaci,  trudne zbliżenia twarzy, dynamiczną akcję pełną efektów: symulacji ubrań i cząsteczek, oraz niełatwe sekwencje slowmotion. Jednym z głównych bohaterów filmu stał się również sam statek na którym rozgrywa się akcja. Spod rąk naszych grafików w pierwszej kolejności wyszła bogata scenografia, dopracowany w każdym elemencie żaglowiec. W drugiej kolejności ta cała złożona konstrukcja została brutalnie potraktowana przez nasz zespół od symulacji cząsteczek. Stworzyliśmy cały system interakcji obejmujący wszystkie elementy konstrukcji statku, pokryliśmy go wirtualnym lodem i milionami kryształków, które roztrzaskaliśmy na drobne kawałki” – dodaje Maciek Jackiewicz (CG Supervisor).

W trakcie kilkumiesięcznej pracy nad filmem w pracę zaangażowany był zespół liczący 40 grafików i animatorów.

[tentblogger-vimeo 35721339]

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy