Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

JAROSŁAW SAWKO I PIOTR SIKORA NAJBARDZIEJ KREATYWNYMI LUDŹMI W BIZNESIE

Jarosław Sawko i Piotr Sikora, założyciele i szefowie Platige Image zwyciężyli w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie, organizowanego przez branżowy magazyn Brief.

Po raz kolejny magazyn Brief opublikował ranking 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. W rankingu wyróżniane są osoby, które prowadzą biznes w różnych obszarach i na różną skalę, jednak wszystkich łączy kreatywne podejście do prowadzonej działalności. W tym roku redakcja magazynu przyznała pierwsze miejsce  Jarosławowi Sawko i Piotrowi Sikorze.

„Wyróżnienie w rankingu jest dla nas nagrodą za konsekwentnie realizowaną strategię. Cieszymy się, że nasze podejście do biznesu zostało zauważone. W kolejnych latach zamierzamy nadal zaskakiwać rynek innowacyjnymi i kreatywnymi rozwiązaniami realizowanymi na światowym poziomie” – mówi Piotr Sikora, wiceprezes Zarządu Platige S.A.

Załączone pliki

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy