Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

PLATIGE IMAGE DLA KAMPANII “COCAINE UNWRAPPED”

Platige Image wzięło udział w realizacji spotu do międzynarodowej kampanii promującej film dokumentalny „Cocaine Unwrapped” Rachel Seifert. Celem filmu oraz zbudowanej wokół niego kampanii społecznej jest zwiększenie świadomości wpływu, jaki ma spożywanie kokainy na setki ludzkich istnień, biorących udział w produkcji i dystrybucji narkotyku.

Spot “Maszyna” został wymyślony przez Guy’a Moore i Tony’ego Malcolma, za realizację – w tym koncepty graficzne, animację i reżyserię – odpowiadała ekipa z Platige Image.

[tentblogger-vimeo 41978408]

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy