Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

PLATIGE IMAGE REALIZUJE PROJEKTY DLA KATARU

Platige Image, nawiązało współpracę z katarską agencją rządową organizującą narodowy dzień Kataru. Zostało wybrane spośród kilku wiodących studiów z całego świata do realizacji czołówki i wideoklipu w ramach kampanii „Dream 2030”. Zrealizowany projekt to wstęp do długoterminowej współpracy.

Platige Image zostało wybrane przez przedstawicieli katarskiego rządu do współpracy przy produkcji animacji promującej „Dream 2030” – kampanię społeczną skierowaną przede wszystkim do dzieci. Platige został wybrany spośród kilku wiodących studiów postprodukcyjnych z całego świata. Organizowana przy okazji święta narodowego Kataru akcja społeczna, ma na celu promowanie wśród najmłodszych Katarczyków lojalności, solidarności i jedności – wartości ważnych dla rozwoju tego stosunkowo młodego narodu, motywowania ich do ciężkiej pracy oraz twórczego myślenia. Autorzy projektu podchodzą do niej bardzo długoterminowo, jest ona zaplanowana na kolejne 19 lat.

Więcej informacji na serwisie community.

[tentblogger-vimeo 34785165]

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy