Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

PLATIGE IMAGE Z DDB DLA NOWEJ KAMPANII WIZERUNKOWEJ LOT-U

Platige Image stworzyło spot promocyjny najnowszej kampanii wizerunkowej PLL LOT. Reklamę wyreżyserował Andreas Link. Za kreację odpowiada agencja DDB.

– Najciekawszym, a zarazem najtrudniejszym etapem była praca nad odbiciami w samolocie. Film był całkowicie wygenerowany komputerowo. Dużo czasu poświęciliśmy umiejscowieniu “ikon” miast, tak, żeby były czytelne, a jednocześnie zachowywały się jak odbicie i były odpowiednio zniekształcone. Jedno wyklucza drugie, więc wyzwaniem było znalezienie odpowiedniego balansu. To samo dotyczyło widoczności miast. Z jednej strony samolot powinien odbijać je wyraźnie, jak lustro, a z drugiej potrzebny był światłocień, który zarysuje bryłę samolotu i pokaże wszystkie detale – mówi Rafał Sadowy, CG supervisor projektu w Platige Image.

[tentblogger-vimeo 41978429]

Wstecz