Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

SIMMONS

Przedstawiamy spot Simmons. Made for sleep.
Za koncepcję spotu odpowiada agencja The Secret Little Agency. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Interrogate. Całość postprodukcji wykonana została w Platige Image. Ze strony PI nadzór techniczny sprawował Marcin Waśko, a za produkcję odpowiada Olga Kotas.

Reklamę wyreżyserował Timo Schaedel, niezwykle ceniony za umiejętne łączenie realistycznej animacji i zdjeć. Jego prace zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach m.in. Cannes Lions czy ADC Awards.

[tentblogger-vimeo 30695871]

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy