Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

SPOTY ORANGE

Z przyjemnością przedstawiamy nowy odcinek z cyklu Kraina Orange. Film Bogactwo ofert skupia sie na prezentacji bohaterów Krainy, symbolizujących cały wachlarz ofert w Orange na kartę, których widzowie mogli już poznać jako bohaterów kolejnych epizodów, w pierwszym roku jako mieszkańców Krainy, natomiast w drugim roku kampanii eksplorując wraz z nimi kosmos.

Reżyserię filmów wykonał Paweł Borowski, z którym współpracowaliśmy przy kampanii od samego poczatku i w jej ramach stworzyliśmy wspólnie animacje do 20 epizodów, wzbudzając uznanie w branży animacji. Film otwierający serię – Minuty, nad którym nadzór nad animacja sprawował Marcin Filipek a kompozycję wykonał Michał Skrzypiec,  zdobył dla nas złoto w kategorii Warsztat Film/Radio za efekty specjalne, KTR 2010.  Pegaz z kompozycją Rafała Sadowego i nadzorem nad animacja Grzegorza Kukusia został zaproszony do konkursu o nagrodę główną, Siggraph Asia 2010. Natomiast w podsumowaniu roku 2011, w ktorym nieprzerwanie nadzór artystyczny sprawował Rafał Kidziński, a kompozycje masterował Rafał Sadowy, filmRybacy znalazł się w prestiżowym gronie animacji wyselekcjonowanych do grudniowego wydania DVD, Stash Issue 87.

Agata Socha odpowiada za produkcję kampanii ze strony Platige Image.

Więcej informacji: community.Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy