Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

TP SERCE I ROZUM OWCE

Prezentujemy nową reklamę Telekomunikacji Polskiej, która powstała w ramach kampanii “Serce i Rozum”. Za kreację odpowiada agencja Publicis, produkcją zajął się dom produkcyjny Film It, natomiast Platige Image wykonało prace postprodukcyjne. Reklamę wyreżyserował Sebastian Pańczyk.

“Dużym wyzwaniem dla ekipy pracującej przy powstawaniu spotu było stworzenie dwudziestu siedmiu śpiewających owiec. W każdej z nich trzeba było wymienić głowę i zastąpić animowanym cyfrowo modelem. Również cały wirtualny krajobraz (góry, łąki, chmury) zostały wykreowane w Platige Image. Ponadto musieliśmy symulować ruch fragmentów ubrań i włosów pod wpływem wiatru, tak by uwiarygodnić ich wygląd. Powstało kilka setupów futra, po to by jak najlepiej odwzorować owcze futro w różnych ujęciach i w różej skali” mówi Marcin Filipek (CG supervisor).

Producentką reklamy ze strony Platige Image była Justyna Supernak.

[tentblogger-vimeo 38494564]

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy