Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

NOWY WIZERUNEK PLATIGE IMAGE

Platige od 15 lat tworzy silne wizualnie i zaawansowane technologicznie projekty. Dziś zespół Platige liczy ponad 150 artystów: reżyserów, art directorów, grafików i producentów, którzy posiadają bezcenną wiedzę o tworzeniu animacji i efektów specjalnych. Nowa, rewolucyjna strona internetowa, nowe logo, look i wizja rozwoju otwierają kolejny rozdział w historii Platige Image.

Jarosław Sawko, wiceprezes Platige Image S.A.:
Nasze nowe logo podkreśla najważniejsze cechy Platige – świeżość, twórczość, dynamikę i, łączącą nas, wspólną wizję Spółki. Jesteśmy kreatywnym zespołem i z każdym rokiem jesteśmy w stanie realizować coraz większe przedsięwzięcia. Stale rozbudowujemy nasz zespół, staramy się oddziaływać także na rynek dokształcając młodych adeptów na Kursie Animacji i Efektów Specjalnych. Jesteśmy już bardzo silną i rozpoznawalną marką na rynku, ale to, co najlepsze, jest dopiero przed nami.

platige.com

facebook

Behance

Załączone pliki

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy