Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Studio animacji Platige Image stworzyło spoty do kampanii ONZ

16 października w Światowy Dzień Żywności premierę miały dwa spoty, które Platige Image stworzyło dla kampanii Zero Hunger Challenge prowadzonej przez Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Spot Głód jest potworem został wyreżyserowany przez Marcina Filipka, natomiast za reżyserię Głód jest tyranem odpowiada Damian Nenow. Filmy ukazują personifikacje głodu. Raz jest on dyktatorem, przeciw któremu wszyscy powinni się zjednoczyć i którego należy obalić. Innym razem jest to potwór ze znanych każdemu bajek, straszniejszy jednak od nich, gdyż prawdziwy.

Hollywoodzkie aktorki Dakota (Zmierzch, Wojna światów) i Elle Fanning (Super 8) wsparły kampanię użyczając swoich głosów w narracji obu spotów.

Kampania Zero Hunger Challenge zapoczątkowana została przez Sekretarza Generalnego ONZ Ban Ki-moon na szczycie Rio+20 w czerwcu 2012 roku.
[tentblogger-vimeo 76688790]
[tentblogger-vimeo 76692708]

 

Wstecz