Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Wizyta katarskiego ministra w Platige Image S.A.

Minister Kultury, Sztuki i Dziedzictwa Państwa Katar Dr Hamad Bin Abdulaziz Al-Kuwari odwiedził nasze studio. Spotkanie odbyło się w ramach oficjalnej wizyty Ministra, który do Polski przyjechał na zaproszenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, Bogdana Zdrojewskiego.
Od 2010 roku realizujemy projekty na zlecenie katarskich instytucji rządowych, w ramach wsparcia strategii gospodarczego rozwoju kraju – „Dream 2030”. Wiceprezes Platige Image Jarosław Sawko oraz zespół artystyczny naszego studia zaprezentował Ministrowi Al-Kuwariemu i pozostałym członkom delegacji wybrane produkcje, w tym film „Hero and The Message” stworzony na obchody Dnia Narodowego Kataru w 2012 roku. Podczas spotkania przedstawione zostały również produkcje Platige związane z polską historią i sztuką, m.in. stereoskopowa interpretacja obrazu Jana Matejki „Bitwa pod Grunwaldem” i „Animowana historia Polski”.
Wizyta miała miejsce 26 października.

Na zdjęciu od lewej:
1. Urszula Ślązak – Dyrektor Departamentu Współpracy z Zagranicą MKiDN
2. Jacek Pilachowski – Client Service Director PLATIGE IMAGE S.A.
3. Krzysztof Noworyta – Creative Supervisor PLATIGE IMAGE S.A.
4. Jan Pomierny – New Business Development PLATIGE IMAGE S.A.
5. Jarosław Sawko – Wiceprezes PLATIGE IMAGE S.A.
6. Dr. Hamad Bin Abdulaziz Al-Kuwari – Minister Kultury, Sztuki i Dziedzictwa Państwa Katar
7. Jacek Olbrycht – Dyrektor Generalny MKiDN
8. Hadi Nasser M.K. Al-Hajri – Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Państwa Kataru w Rzeczypospolitej Polskiej, Republice Łotwy oraz Republice Estonii

Informacja na stronach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego TUTAJ

Wstecz