Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Investors Day – prezentacja

Podczas Dnia Inwestora, który odbył się 4 marca 2014 roku, przedstawiciele Spółki omówili wyniki finansowe za 2013 rok oraz przedstawili strategię rozwoju wszystkich segmentów działalności Grupy Kapitałowej na rok 2014. Obecni na spotkaniu inwestorzy mieli okazję nie tylko zapoznać się z działalnością Grupy Kapitałowej, ale także porozmawiać z Jarosławem Sawko, CEO Platige Image oraz Arkadiuszem Dorynkiem, Członkiem Zarządu ds. Finansowych.  Pierwszy w historii Platige Image Dzień Inwestora, odbył się dokładnie w 17. rocznicę założenia spółki.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy