Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

INVESTORS DAY

W dniu 4 marca 2014 r. Platige Image organizuje “Investors Day”. Zainteresowanych inwestorów serdecznie zapraszamy na godzinę 11:00 do siedziby spółki przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie. Na spotkaniu planowane jest omówienie działalności operacyjnej i wyników finansowych spółki za 2013 r.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy ir@platige.com do 28 lutego 2014 r. Jeżeli chcielibyście Państwo poruszyć konkretne tematy na spotkaniu z Zarządem, prosimy o ich przesłanie razem ze zgłoszeniem.

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy