Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Pierwsza gra od Platige Image

Platige Image S.A., wspólnie z Vivid Games S.A., stworzyła pierwszą w swojej historii grę na urządzenia mobilne. Godfire to gra typu action-adventure osadzona w realiach starożytnej Grecji przeznaczona na smartfony i tablety.

Każdy z nas ma w sobie jakieś archetypiczne wyobrażenie starożytnej Grecji, jej bohaterów, bogów i potworów. W tym projekcie postawiliśmy na rozrywkę i odchodząc od lekcji historii, serwujemy graczowi intensywną mieszankę antycznych zdobień i kanciastej, żelaznej technologii rodem z sci-fi. Zależało nam na mrocznym, gęstym i wyrazistym wizerunku – tak o pracy nad „Godfire” mówi Jakub Jabłoński, Art Director projektu.

Przygotowano także pierwszą na świecie kolekcjonerską edycję gry mobilnej (Edycja Tytana), w skład której wchodzą figurka Prometeusza, koszulka, artbook oraz kod do ściągnięcia gry. Cena edycji kolekcjonerskiej to 49.99 EUR, a zamówić ją będzie można na oficjalnej stronie gry.

Platige odpowiedzialne jest kompleksowo za wizualną stronę gry – od konceptów po finalne wykonanie. W studio nagrywane były także sesje motion capture wykorzystane przy tworzeniu gameplay’u oraz cutscen.

Więcej informacji na www.godfiregame.com
Grę można pobrać TUTAJ

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy