Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Platige Image S.A. otrzymała tytuł Gazeli Biznesu od gazety “Puls Biznesu”

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Przygotowuje go wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Laureaci wyłaniani są na podstawie badań wyników firmy w ciągu trzech pełnych poprzedzających nominację lat. W obecnej edycji zweryfikowano firmy z wynikami osiągniętymi w latach 2012, 2013 i 2014. Pierwsza edycja rankingu odbyła się w 2000 roku. Galę z wręczenia laureatom nagród organizuje „Puls Biznesu”.

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy