Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Nowy adres Spółki Platige Image S.A.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. zmianie ulegnie dotychczasowy adres Spółki Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie.

Nowy adres Spółki to: Platige Image S.A. ul. Racławicka 99A, 02-634 Warszawa.

Informujemy, że pozostałe dane (numery NIP, KRS, REGON) oraz numery telefonów nie ulegają zmianie.
Zwracamy się z prośbą o uwzględnienie powyższej zmiany w swoich bazach informacyjnych i na wystawianych przez Państwa fakturach oraz o kierowanie korespondencji na nowy adres Spółki.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Platige Image S.A.

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy