Inwestor Platige

   
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) przez Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, w celach marketingowych, promocyjnych, informacyjnych i reklamowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Platige Image S.A. mojego adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym kapitałowo z Platige Image S.A. Oświadczam, że wiem o prawie do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych i prawie do cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a dane podaję dobrowolnie.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez kliknięcie linka zawartego w przesyłanych wiadomościach.

  wyrażam zgodę
 

Raport bieżący EBI 10/2014

Wprowadzenie do sprzedaży gry Godfire: Rise of Prometheus w wersji na urządzenia z systemem operacyjnym iOS
18/06/2014

Zarząd Platige Image S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 19 czerwca 2014 roku do sprzedaży w sklepie Apple AppStore trafi gra Godfire: Rise of Prometheus w wersji na urządzenia z systemem operacyjnym iOS.

Godfire: Rise of Prometheus to mobilna gra akcji osadzona w świecie starożytnej Grecji cechująca się rozwiązaniami technologicznymi i efektami wizualnymi o jakości niespotykanej do tej pory w tytułach mobilnych. Emitent jest odpowiedzialny kompleksowo za wizualną stronę gry – od konceptów po finalne wykonanie. W studio Emitenta nagrywane były także sesje motion capture wykorzystane przy tworzeniu rozgrywki oraz przerywników fabularnych gry.

Produkt został stworzony przy współpracy ze spółką Vivid Games S.A. – znanym producentem gier mobilnych – odpowiedzialnym m.in. za stworzenie mechaniki rozgrywki, warstwę techniczną oraz technologiczną gry.

Dobre przyjęcie gry może wpłynąć na wyniki Emitenta oraz na strategię Emitenta poprzez otwarcie spółki i budowę marki Emitenta na rynku gier mobilnych.

Podstawa Prawna:

§3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu “Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:

Jarosław Sawko – Wiceprezes Zarządu
Arkadiusz Dorynek – Członek Zarządu

Wstecz
 

Autoryzowany Doradca

Spółka nie korzysta z usług Autoryzowanego Doradcy